Hakkımda

Muhammed Şahin Hakkında
Biz Kimiz?

Muhammed ŞAHİN

Muhammet Şahin olarak diğer diyetisyen ve beslenme uzmanlarından farkım olayı sadece bir diyet listesi uygulamanın ötesine taşıdım. Beslenmeyi ve kilo yönetiminin psikososyal kısmını ve alışkanlıklar kısmını daha derinlemesine ele alarak yeterli ve dengeli beslenme alışkanlıklarının çok daha kolay edilmesi ve sürdürülmesi için optimum kilo programını geliştirdim. Bu program sayesinde herkesin yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrenebilmesi ve uygulanabilmesini sağlayan bir sistem inşa ettim. Hemen aramıza katılarak sanada yardımcı olabilirim.

Muhammed Şahin Hakkında

Danışan Yorumları

Muhammed beyi çalıştığı ortamda gözlemleme fırsatım oldu hem yanında çalışan insanlara hemde kendisine yardım arayışı için gelen insanlara davranım şeklinden işinin ehli bir insan olmasının yanında insanı olarak da iyi biri olduğunu söyleyebilirim, bir çok defa yaptığı görüşmelerden sonuç alan kişilerle karşılaştığımda da Muhammed beyin işinde ne denli tecrübeli ve güvenilir olduğunu gördüm, mesele beslenme ise ve sağlıklı yaşam ise Muhammed beyi önermekten kattiyen şüphe duymam, gönül rahatlığı ile kendisine başvurabilirsiniz.

Uzm.Psk. Mahmut Pakdemir

Muhammet beyle tanışmış iseniz emin ellerdesiniz demektir. işini ciddiyetle yapan mesleğinde yerinde saymak yerine yenilikleri takip eden ve bunları nasıl kullanabileceğini düşünen danışanları konusunda sabırlı ve ilgili güncel kaygılar yerine danışanını merkez alarak ona maksimum düzeyde yardımcı olmaya çalışan bir bireyden yardım oluyorsunuz, bu konuda emin olabilirsiniz. gönül ferahlığıyla muhammet hocamı sizlere tavsiye ediyor ve hepinize kalorisiz günler diliyorum 🙂

Psk.Ferit KARADAŞ

Merhaba herkese.. yıllardır kilo vermeye çalışan ve bu konuda hemen hemen her yöntemi denemiş biriyim. fakat hep hüsranla sonuçlandı yaptıklarım.diyet yapmak bana zor geliyodu ta kiiii Muhammed bey ile tanışana dek.Muhammed beyden profesyonel yardım alarak diyet yapmanın o kadar da zor olmadığını gördüm.kendisinden son derece memnun kaldım.sayesinde 1 ayda 6 kilo verdimmmmm. cok mutluyummmm!!! Eğer sizde basküle cıktığınızda kilolarınızın artmayıp azaldığını görüyorsanız kesinlikle Muhammed bey ile tanışmışsınız demektir :))) DOĞRU ADRES FORMLİNE DİYETTT MUHAMMED ŞAHİN :))

Gülşen

Danışan